Kolejna strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich. Jeśli chcesz do niej dotrzeć, wybierz niżej odpowiedni przycisk!

KPP Stargard: Zacięty pojedynek policjantów z samorządowcami [ZDJĘCIA]

Patryk Młynek
Mecz policjanci - samorządowcy - zdjęcia
Mecz policjanci - samorządowcy - zdjęcia KPP Stargard
KPP Stargard: Po raz kolejny na parkiecie w Hali OSiR zażarty bój pomiędzy drużynami stargardzkiej policji i samorządu trwał do ostatnich sekund. Podczas sportowej rywalizacji wynik był niemal nieustannie wyrównany. Ale tym razem zwyciężyli samorządowcy.

KPP Stargard:

Wczoraj (29.04) wieczorem na parkiecie obiektu widowiskowo – sportowego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Stargardzie Szczecińskim Zarząd Terenowy NSZZ Policjantów w Stargardzie Szczecińskim zorganizował spotkanie dwóch drużyn, reprezentacji stargardzkiej komendy (czerwone stroje) z reprezentacją samorządowców (białe stroje). Wszyscy uczestnicy rozgrywając mecz w koszykówkę rywalizowali ze sobą już po raz kolejny. Ostatnie takie spotkanie na początku miesiąca zakończyło się wygraną policjantów z wynikiem 45:44. Tym razem lepsi okazali się samorządowcy.

Mimo że zawodnicy obu drużyn sympatyzują ze sobą od lat, to pierwszy gwizdek rozpoczynający spotkanie ponownie poróżnił przeciwników. Rywalizacja od samego początku była zażarta, a żaden z zawodników nie odpuszczał swojemu przeciwnikowi. Na kolejne wpadające piłki do kosza natychmiast padały kontry i tak aż do ostatniej minuty spotkania.

Przypomnijmy, 10 kwietnia br. na 8 sekund przed końcem meczu samorządowcy dorównali policjantom 43:43, jednak dwie sekundy przed ostatnią syreną sfaulowany został jeden z funkcjonariuszy, który wykorzystał oba rzuty osobiste i zdobył dwupunktową przewagę dla mundurowych. A kiedy zarówno trenerzy, zawodnicy jak i wszyscy dopingujący graczy myśleli, że to już koniec i emocje sięgnęły zenitu okazało się, że samorządowcy podjęli ostatnią próbę walki.

Równo z ostatnią syreną sfaulowany został jeszcze ich zawodnik, jednak rzuty wolne w jego wykonaniu miały tylko 50% skuteczności, dlatego wówczas finalnie z wynikiem 45:44 zwyciężyli policjanci. W związku z brakiem satysfakcji samorządowców w tej materii jeszcze tego samego dnia umówione zostało kolejne spotkanie na parkiecie.

Podczas wczorajszego rewanżu zaangażowanie i mobilizacja obu drużyn była na najwyższym poziomie. I mimo, że trzy pierwsze kwarty zakańczane były przewagą mundurowych, to finalnie lepsi okazali się samorządowcy. To do nich należała ostatnia kwarta w której zdobyli 5 punktową przewagę kończąc mecz z wynikiem 58:53.