Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

Gdańska Organizacja Turystyczna ogłasza konkurs na Gdański Produkt Turystyczny 2012. Zgłoszenia przyjmowanie będą do 20 stycznia 2012r.

To już IV edycja konkursu. W tym roku składa się on z dwóch części – nagrody Kapituły Konkursu oraz plebiscytu – nagrody Internautów. Pierwszą z nagród ma szansę uzyskać jeden z produktów turystycznych, który nie tylko uzyska szerokie poparcie w plebiscycie, ale i uznanie kapituły, złożonej z ekspertów z branży turystycznej.

Głosuj na Kartę Turysty - tylko do 22 listopada!

Natomiast nagroda internautów dla produktu turystycznego zostanie wyłoniona przez plebiscyt internetowy na stronie www.gdansk4u.pl
Dodatkowo, została poszerzona grupa odbiorców konkursu - oprócz organizatorów turystyki z całej Polski (biura podróży, tour operatorzy itp.), instytucji miejskich i pozarządowych oraz przedsiębiorców, swoje projekty mogą również zgłaszać stowarzyszenia.

Konkurs na Gdański Produkt Turystyczny ma na celu wyłonienie innowacyjnych, wielosezonowych, atrakcyjnych produktów turystycznych dotyczących turystyki przyjazdowej i ich promocja - w jednej z pięciu kategorii:

I. Gdańsk – dotknij wolności,
II. Gdańsk&love
III. Bursztynowy Gdańsk
IV. „Sobieszewska Wyspa Skarbów”
V. Coolturalnie w GdańskuW ubiegłym roku nagrodę otrzymała Agencja Podróży i Turystyki „Holidays” za produkt „Latarnia Morska – Twierdza Wisłoujście – Westerplatte”.
Zwycięskim produktom zostaną nadane tytuły – „Gdański Produkt Turystyczny 2012” i „Gdański Produkt Turystyczny 2012 - nagroda internautów" na okres roku. Dodatkowo, w ramach nagrody zostanie zrealizowana kampania promująca produkt.

Zgłoszenia przyjmowanie będą do 20 stycznia 2012r.

Szczegółowe informację na temat konkursu znajdują się na stronie Gdańskiej Organizacji Turystycznej http://www.gdansk4u.pl/konkursGPT oraz Urzędu Miasta Gdańska www.gdansk.pl

Wiadomości

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!