Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

Władysław Grodecki ma za sobą trzy samotne wyprawy dookoła świata, aż 18 miesięcy spędził na pustyni, odwiedził sześć kontynentów. Wędruje od 40 lat. Na spotkanie z krakowskim podróżnikiem, dziennikarzem, przewodnikiem i kartografem do Piwnicy PodCieniami zaprasza w poniedziałek 24 października Muzeum Rzemiosła w Krośnie.

Po wakacyjnej przerwie krośnieńskie spotkania z podróżnikami powróciły do Piwnicy PodCieniami. We wrześniu pod numerem piątym przy Rynku gościł Mieczysław Bieniek, który zabrał nas w podróż autostopem do Dalajlamy. W październiku wybieramy się na krańce świata z Władysławem Grodeckim. Podróż będzie długa, bo też krakowski podróżnik przybliży nam swoje wieloletnie peregrynacje po świecie. Opowie zarówno o krajach odległych, jak i bliższych, ale mało znanych, o półtorarocznym pobycie na pustyni, o życiu Beduinów na Pustyni Arabskiej oraz trędowatych w Indiach. Prelekcję wzbogaci film pokazujący wędrówki autora po Afryce, Ameryce Płd. i najpiękniejszej wyspie świata - Bora Bora.

Poniedziałek, 24 października, godz. 18.00
;Piwnica PodCieniami, Rynek 5 w Krośnie: Władysław Grodecki - „Moje wyprawy na krańce świata”. Wstęp wolny. Organizatorem spotkania jest Punkt Informacji Kulturalno-Turystycznej Muzeum Rzemiosła w Krośnie, partnerem - sklep Wino i Przyjaciele. Strona internetowa Władysława Grodeckiego: www.grodecki.pl.

Wiadomości

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!