Kilkuset motocyklistów rozpoczęło sezon motocyklowy ze Szczecinecką Grupą Motocyklową [ZDJĘCIA]

Rajmund Wełnic
Rajmund Wełnic
Kilkuset motocyklistów rozpoczęło sezonu motocyklowy w Szczecinku
Kilkuset motocyklistów rozpoczęło sezonu motocyklowy w Szczecinku Rajmund Wełnic
Kilkaset maszyn i ich właścicieli zebrało się w sobotę, 6 maja, przy kościele pw. Miłosierdzia Bożego w Szczecinku, aby oficjalnie rozpocząć sezon.

Inauguracji towarzyszyła Msza Święta w intencji bezpiecznego sezonu na motorach oraz ich poświęcenie. Później odbyła się parada ulicami miasta i festyn w parku. Pogoda nie dopisała uczestnikom.

Podczas rozpoczęcia odbyła się też zbiórka pieniędzy dla chorej dziewczynki Nadii Gebauer chorującej na rdzeniowy zanik mięśni.

Podczas festynu na uczestników i gości czekał ciepły posiłek, konkursy, licytacje dla Nadii i koncert zespołu Muf.

Ostróda gościła najlepszych motocrossów w Polsce

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera

Materiał oryginalny: Kilkuset motocyklistów rozpoczęło sezon motocyklowy ze Szczecinecką Grupą Motocyklową [ZDJĘCIA] - Głos Koszaliński

Komentarze

Komentowanie artykułów jest możliwe wyłącznie dla zalogowanych Użytkowników. Cenimy wolność słowa i nieskrępowane dyskusje, ale serdecznie prosimy o przestrzeganie kultury osobistej, dobrych obyczajów i reguł prawa. Wszelkie wpisy, które nie są zgodne ze standardami, proszę zgłaszać do moderacji. Zaloguj się lub załóż konto

Nie hejtuj, pisz kulturalne i zgodne z prawem komentarze! Jeśli widzisz niestosowny wpis - kliknij „zgłoś nadużycie”.

Podaj powód zgłoszenia

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu.
Wróć na szczecinek.naszemiasto.pl Nasze Miasto
Dodaj ogłoszenie