Klub Sportów Walki Szczecinek z kolejnymi trofeami [zdjęcia]

Rajmund Wełnic
Rajmund Wełnic
Szczecinecka drużyna w komplecie
Szczecinecka drużyna w komplecie KSW Szczecinek
Zawodnicy Klubu Sportów Walki ze Szczecinka w komplecie wygrali swoje walki na prestiżowych zawodach w Szczecinie.

W Szczecinie odbyła się gala sportów walki Nak Mauy Open 8 gdzie zwodnicy rywalizowali w formułach kickboxingu K-1 oraz tajskiego boksu. Na gali odbyło blisko 20 pojedynków, natomiast KSW Szczecinek był reprezentowany przez 4 kickboxerów.

Główną walką był pojedynek czołówki światowego muay thai Valenitino Klemica z Niemiec z Loganem Chan ze Szkocji w której lepszy okazał się Logan. Natomiast jeżeli chodzi o wyniki naszych sportowców z KSW to cała czwórka spisała się rewelacyjnie wygrywając swoje pojedynki w doskonałym stylu.

Wyniki: Oskar Czekaj KSW - Mateusz Klimczak Korona Słubice, zwycięża Oskar przez RSC w 3 rundzie, Mateusz Otto KSW - Sebastian Guzik Korona Słubice, Mateusz wygrywa w 1 rundzie przez KO, Julia Marciniak KSW – Sylwia Maksym Nak Muay Szczecin, Julia wygrywa na punkty 3:0 i Kamil Mataczyński KSW – Norbert Szweda Sawer, Kamil wygrywa 3:0 na punkty.

- Świetnie zorganizowany turniej z zagranicznymi zawodnikami z czołówki światowej oraz lokalnymi wojownikami z którymi można było sprawdzić aktualną formę naszych sportowców. Warto wyróżnić zwycięstwo Julki Marciniak, która pokonała trenerkę gospodarzy w świetnym stylu doprowadzając do 2 nokdaunów i rewelacyjnie panując nad pojedynkiem, natomiast pozytywnie zaskoczył Oskar Czekaj wygrywając przed czasem w 3 rundzie mimo, że sam był już dwukrotnie liczony, przetrwał kryzys i zwyciężył w epickiej walce. Jedyny nasz reprezentant w tajskim boksie Kamil Mataczyński rywalizował w formule wyjątkowo trudnej w której się nie specjalizujemy, a mimo to zdominował walkę z silnym przeciwnikiem, który próbował obaleń i ciosów łokciami w dystansie - mówi trener KSW Szczecinek Zbigniew Sołtys. - Praktycznie dla naszych zawodników to końcówka sezonu, zostały ostatnie starty przed wakacjami, natomiast każdy kto chce spróbować nowej przygody ze sportami walki jest mile widziany w KSW Szczecinek.

Strefa Biznesu: Takie plany mają pracodawcy. Co czeka rynek pracy?

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera

Komentarze

Komentowanie artykułów jest możliwe wyłącznie dla zalogowanych Użytkowników. Cenimy wolność słowa i nieskrępowane dyskusje, ale serdecznie prosimy o przestrzeganie kultury osobistej, dobrych obyczajów i reguł prawa. Wszelkie wpisy, które nie są zgodne ze standardami, proszę zgłaszać do moderacji. Zaloguj się lub załóż konto

Nie hejtuj, pisz kulturalne i zgodne z prawem komentarze! Jeśli widzisz niestosowny wpis - kliknij „zgłoś nadużycie”.

Podaj powód zgłoszenia

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu.
Wróć na szczecinek.naszemiasto.pl Nasze Miasto
Dodaj ogłoszenie