MKP Szczecinek grał z Sokołem Karlino [zdjęcia]

Rajmund Wełnic
Mecz
Mecz Rajmund Wełnic
Po meczu niewykorzystanych szans MKP Szczecinek przegrywa 0:1 z Sokołem Karlino w meczu IV ligi.

Mecz miał przedziwny przebieg - goście objęli prowadzenie po pięknym strzale z dystansu w 23. minucie I połowy i to była właściwie ich jedyna sytuacja bramkowa w całym spotkaniu.

Piłkarze gospodarzy zmarnowali z pół tuzina doskonałych sytuacji, a kwintesencją tego była akcja z 72. minucie, w której w jednej akcji dwukrotnie obili słupki i raz poprzeczkę.

Po tym meczu MKP Szczecinek z dorobkiem 39 punktów zajmuje 9 miejsce w tabeli IV ligi.