Czeka nas ostatni (?) atak zimy tej wiosny
Rajmund Wełnic
Szczecineckie starostwo wydało alert pogodowy - w nocy z poniedziałku na wtorek chwyci solidny mróz. Temperatura spadnie do nawet minus 6 stopni Celsjusza.
Starostwo w Szczecinku ostrzega - prognozowany jest spadek temperatury powietrza poniżej 0°C. Temperatura minimalna w nocy w 27 na 28 marca od -6°C do -4°C, przy gruncie od -9°C do -5°C. Temperatura maksymalna we wtorek od 0°C do 3°C.
iPolitycznie - Dominik Tarczyński - skrót 3
Dołącz do nas na Facebooku!
Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!
Komentowanie artykułów jest możliwe wyłącznie dla zalogowanych Użytkowników. Cenimy wolność słowa i nieskrępowane dyskusje, ale serdecznie prosimy o przestrzeganie kultury osobistej, dobrych obyczajów i reguł prawa. Wszelkie wpisy, które nie są zgodne ze standardami, proszę zgłaszać do moderacji.
Zaloguj się lub załóż konto
Nie hejtuj, pisz kulturalne i zgodne z prawem komentarze! Jeśli widzisz niestosowny wpis - kliknij „zgłoś nadużycie”.