Wobec powyższego może występować lokalne zabarwienie wody związkami żelaza oraz spadki ciśnienia wody.
Za powyższe utrudnienia PWiK przeprasza odbiorców wody.
HARMONOGRAM PŁUKANIA SIECI WODOCIĄGOWEJ W SZCZECINKU
I Etap – od dnia 28.09.2020r. do dnia 02.10.2020r.
Bugno, Koszalińska do Kołobrzeskiej
Kołobrzeska, Osiedle Kołobrzeska
Koszalińska, Osiedle Koszalińska
Polna
II Etap - od dnia 05.10.2020r. do dnia 09.10.2020r.
Mierosławskiego
Kościuszki od Mierosławskiego do Myśliwskiej
Myśliwska, Kręta, Nowa
Lelewela, Kilińskiego, Głowackiego
Kościuszki od Myśliwskiej do Derdowskiego
Kosińskiego, Wileńska
Derdowskiego
Krakowska
III Etap – od dnia 12.10.2020r. do dnia 16.10.2020r.
Grunwaldzka
Malborska
Gotycka, Mazurska, Warmińska
Królowej Jadwigi, Witolda, Zawiszy
Pułaskiego, Ziemowita, Jagiełły
Lwowska, Kościuszki od Derdowskiego do Jagiełły
IV Etap - od dnia 19.10.2020r. do dnia 23.10.2020r.
Polna od Kołobrzeskiej do Karlińskiej
Osiedle Zachód I
Połczyńska
Białogardzka
Barwicka
Osiedle Zachód II
Jagiełły
Budowlanych
Karlińska
Osiedle Zachód III
V Etap – od dnia 26.10.2020r. do dnia 30.10.2020r.
1 Maja
Wiatraczna
Koszalińska od Mierosławskiego do Bohaterów Warszawy
Kościuszki od Mierosławskiego do Bohaterów Warszawy
Zielona
Jasna, Ordona
Jeziorna
Parkowa, Junacka, Drzymały
Zamkowa, Piotra Skargi
Bohaterów Warszawy, Ogrodowa, Podwale
Szkolna, 1 Maja od Placu Wolności do Zielonej
VI Etap – od dnia 02.11.2020r. do dnia 06.11.2020r.
Kaszubska
Osiedle Kaszubska
Szafera
Osiedle Rzeczna, Osiedle Jana Pawła II, Szewska, Podgórna
Bartoszewskiego
Narutowicza od 1 Maja do Lipowej /rondo/
Wodociągowa
Osiedle Wodociągowa i Narutowicza
Słupska od Narutowicza do Osiedla Marcelin
Osiedle Marcelin
VII Etap – od dnia 09.11.2020r. do dnia 13.11.2020r.
Lipowa
Wyszyńskiego od Bartoszewskiego do Pileckiego
Winniczna
Reja
Strażacka, Sadowa, Mariacka, Wyścigowa
Powstańców Wlk.
Wojska Polskiego, Emilii Plater
Rzemieślnicza
3 Maja, Limanowskiego, Emilii Plater do Pileckiego
Mickiewicza od 3 Maja do Pileckiego
Pileckiego
VIII Etap – od dnia 16.11.2020r. do dnia 20.11.2020r.
Cieślaka
Kopernika
Szymanowskiego, Sienkiewicza, Łódzka
Słowiańska od Kopernika do Wiejskiej
Kwiatowa, Wiejska
Moniuszki, Matusewicz
Poniatowskiego, Pomorska
Słowiańska od Wiejskiej do Armii Krajowej
Niecała, Artyleryjska
Armii Krajowej od Nr 69 /wraz z posesją / do Słowiańskiej
Armii Krajowej od Wyszyńskiego do Słowiańskiej
Sikorskiego od Słowiańskiej do Warszawskiej
IX Etap – od dnia 23.11.2020r. do dnia 27.11.2020r.
Wyszyńskiego od Pileckiego
Klasztorna
Mickiewicza od Pileckiego do Piłsudskiego
Kamińskiego
Matejki, Wybickiego, Mestwina, Traugutta
Piłsudskiego
Szczecińska
Osiedle Piłsudskiego
Toruńska, Grudziądzka, Gdańska
Poznańska, Czaplinecka, Miła
Słoneczna
X Etap – od dnia 30.11.2020r. do dnia 04.12.2020r.
Warcisława IV od Wyszyńskiego do Warszawskiej
Zana, Chodkiewicza
Chełmińska, Kamienna
Osiedle Warszawsko Chełmińskie
Marii Skłodowskiej
Warszawska
Warcisława IV od Warszawskiej do Sikorskiego
Przemysłowa
Wiśniowa
Drahimska, Kanałowa
Dworcowa
XI Etap – od dnia 07.12.2020r. do dnia 11.12.2020r
Pilska od wiaduktu do Waryńskiego
Waryńskiego
Pilska od Waryńskiego do Cisowej
Osiedle Pilska
Pilska od Cisowej do Pilska 30 / RDP /
Pilska 30 cała baza
Osiedle Raciborki
Osiedle Świątki
Osiedle Trzesieka
XII Etap – od dnia 14.12.2020r. do dnia 18.12.2020r.
Brzostowo
Lipnica
Godzimierz, Czarnobór
Mysia Wyspa
Gwda Wielka, Gwda Mała
Michał Pietrzak - Niedźwiedź włamał się po smalec w Dol. Strążyskiej
Dołącz do nas na Facebooku!
Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!
Kontakt z redakcją
Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?