Strażacy z Wilczych Lasek pomogli druhowi Krzysztofowi. Wspaniała inicjatywa [zdjęcia]

Rajmund Wełnic
Rajmund Wełnic
Strażacy z Wilczych Lasek podczas kiermaszu
Strażacy z Wilczych Lasek podczas kiermaszu OSP Wilcze Laski
Imponującą kwotę na pomoc druhowi Krzysztofowi Smukowskiemu zebrali strażacy z Ochotniczej Straży Pożarnej w Wilczych Laskach podczas kiermaszu słodkości.

Kiermasz to inicjatywa druhów z OSP Wilcze Laski, którzy chcą pomóc emerytowanemu strażakowi Krzysztofowi Smukowskiemu, który jest poważnie chory. W porozumieniu ze szczecinecką parafią św. Krzysztofa zorganizowali więc po niedzielnych nabożeństwach sprzedaż ciast i innych słodkości. Cały dochód – 7650 zł – przeznaczono na leczenie i rehabilitację druha Krzysztofa.

CZYTAJ TEŻ:

- Ciasto rozchodziło się niczym świeże bułeczki, były cztery duże dostawy ciasta, które ciągle donosiliście –

strażacy z OSP Wilcze Laski dziękują wszystkim, którzy piekli ciasta i je kupowali.

- Łącznie sprzedaliśmy około 70 blach ciasta, dodatkowo babeczki i deserki.

Organizatorzy dziękują druhom OSP Wilcze Laski za godziny sprzedawania ciasta, pani Joannie Wieczorek za pomoc przy sprzedaży i pakowaniu ciasta , wikaremu Przemkowi z parafii św. Krzysztofa za pomoc, organizacje, dobry humor i opiekę nad druhami OSP, dziękujemy Cukiernia Danusia za możliwość zakupu pysznych pączusi, eklerków i ciasta.

Strefa Biznesu: Takie plany mają pracodawcy. Co czeka rynek pracy?

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera

Komentarze

Komentowanie artykułów jest możliwe wyłącznie dla zalogowanych Użytkowników. Cenimy wolność słowa i nieskrępowane dyskusje, ale serdecznie prosimy o przestrzeganie kultury osobistej, dobrych obyczajów i reguł prawa. Wszelkie wpisy, które nie są zgodne ze standardami, proszę zgłaszać do moderacji. Zaloguj się lub załóż konto

Nie hejtuj, pisz kulturalne i zgodne z prawem komentarze! Jeśli widzisz niestosowny wpis - kliknij „zgłoś nadużycie”.

Podaj powód zgłoszenia

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu.
Wróć na szczecinek.naszemiasto.pl Nasze Miasto
Dodaj ogłoszenie