Szymon Gaczyński z Klubu Sportów Walki w Szczecinku mistrzem Polski!

Rajmund Wełnic
Szymon Gaczyński z trenerem Krzysztofem Pajewskim
Szymon Gaczyński z trenerem Krzysztofem Pajewskim KSW Szczecinek
Ogromny sukces młodego kickboxera ze Szczecinka.

W dniach 18-20.09.2020r. w Starachowicach odbyły się Mistrzostwa Polski w Kicboxingu w formule ringowej Low-kick. W zawodach wystartowało 349 zawodników z 92 klubów w tym zawodnicy KSW Szczecinek.

W kategorii juniora młodszego znakomicie zaprezentował się Szymon Gaczyński startując w kategorii wagowej -67kg. Zdobył złoty medal i tytuł Mistrza Polski w finale zdecydowanie na punkty 3:0 pokonał zawodnika ze Zgorzelca Ignacego Sadowskiego. Warto podkreślić, że Szymon jest ubiegłorocznym Mistrzem Polski kadetów i reprezentował Polskę na Mistrzostwach Europy, które odbyły się na Węgrzech.

W kategorii juniora starszego waga 60kg brązowy medal zdobył Jakub Gałan w półfinale przegrał 3:0 zawodnikiem Gniewomirem Herbst z Krakowa, który jest aktualnym Mistrzem Europy w tej kategorii. Jakub jako jedyny z zawodników walczących z Gniewomirem przewalczył trzy rundy bez liczenia. Tytuł zdobyty przez Szymona jest drugim tytułem Mistrza Polski osiągnięty w tym roku dwa tygodnie wcześniej tytuł Mistrza Polski kadetów zdobyła Wiktoria Szumska.

Trenerami Szymona Gaczyńskiego są Krzysztof Pajewski i Zbigniew Sołtys.

Strefa Biznesu: Uwaga na chińskie platformy zakupowe