Tytuły mistrzowskie dla zawodniczek ze Szczecinka w cheerleadingu [zdjęcia]

Rajmund Wełnic
Anna Guzik-Sobolewska ze swoimi mistrzowskimi podopiecznymi
Anna Guzik-Sobolewska ze swoimi mistrzowskimi podopiecznymi AFS Szczecinek
W Raszynie pod Warszawą odbywały się Mistrzostwa Polski w Cheerleadingu. Zawodniczki Akademii Fitness Sportowego ze Szczecinka Anny Guzik-Sobolewskiej pokazały się ze świetnej strony.

W imprezie wzięło udział ponad trzy tysiące zawodniczek z całego kraju: solo, duety, zespoły w poszczególnych kategoriach wiekowych i konkurencjach. Nie zabrakło zawodniczek Akademii Fitness Sportowego ze Szczecinka.
Ogromny sukces utalentowanych fitnesek, które od zeszłego roku startują w tej dyscyplinie i mają już sporo medali. - Mistrzynią Polski w kategorii L2 została Lena Rakowska pokonała 14 konkurentek w swojej kategorii - mówi Anna Guzik-Sobolewskaz Akademii Fitness Sportowego ze Szczecinka. - Wicemistrzynią Polski w kategorii L3 została Nina Toboła, która jest już trzykrotną Mistrzynią w Pucharze Polski.

Kateryna Murza, która dotarła do finału i ostatecznie zajęła 6 miejsce w kategorii L3 Youth. Na 8 miejscu uplasowała się Sandra Dębczak, a na 12. Lena Bielecka. - Wielkie brawa dla dziewczynek, które wykonały choreografie cheerleadingowe z elementami akrobacji, tańca oraz wykrzykiwaniem haseł w celu zachęcenia do głośniejszego dopingu podczas imprez - dodaje trenerka. - Kolejne zawody w maju, pierwsza edycja z cyklu Puchar Polski. a zaplanowano cztery. A już 16 kwietnia kolejne starty, tym razem w fitness.