Zarobki w Biedronce, Lidlu i Kauflandzie. Ile można zarobić w sieciach handlowych? Sprawdź, ile zarabia kasjer-sprzedawca 13.12.2020

OPRAC.:
Dawid Jaśkiewicz
Dawid Jaśkiewicz
Zarobki w Biedronce, Lidlu i Kauflandzie. Ile można zarobić w sieciach handlowych? Oferty Jeronimo Martins, właściciela Biedronek, nie znikają ze stron firmy ani z szyb marketów, choć sieć proponuje pełnoetatowe umowy o pracę. 

Podobnie z Lidlem. Obaj potentaci, ale i np. Kaufland, podwyższają zarobki, a jednak wciąż szukają ludzi, a niemało z nich odchodzi. 

Sprawdź, dlaczego ktoś miałby pracować w sklepach tych sieci, biorąc pod uwagę płace, dodatki i obowiązki >>>
Zarobki w Biedronce, Lidlu i Kauflandzie. Ile można zarobić w sieciach handlowych? Oferty Jeronimo Martins, właściciela Biedronek, nie znikają ze stron firmy ani z szyb marketów, choć sieć proponuje pełnoetatowe umowy o pracę. Podobnie z Lidlem. Obaj potentaci, ale i np. Kaufland, podwyższają zarobki, a jednak wciąż szukają ludzi, a niemało z nich odchodzi. Sprawdź, dlaczego ktoś miałby pracować w sklepach tych sieci, biorąc pod uwagę płace, dodatki i obowiązki >>>archiwum polskapress
Udostępnij:
Zarobki w Biedronce, Lidlu i Kauflandzie. Ile można zarobić w sieciach handlowych? Oferty Jeronimo Martins, właściciela Biedronek, nie znikają ze stron firmy ani z szyb marketów, choć sieć proponuje pełnoetatowe umowy o pracę. Podobnie z Lidlem. Obaj potentaci, ale i np. Kaufland, podwyższają zarobki, a jednak wciąż szukają ludzi, a niemało z nich odchodzi. Sprawdź, dlaczego ktoś miałby pracować w sklepach tych sieci, biorąc pod uwagę płace, dodatki i obowiązki.

Zarobki w Biedronce, Lidlu i Kauflandzie. Ile można zarobić w sieciach handlowych? >>>

BIEDRONKA, LIDL, KAUFLAND: CO OPRÓCZ WYPŁATY?

 • Biedronka: po roku pracownik dostaje podwyżkę, po 3 latach drugą, miesięczne premie od stycznia 2020 do 270 zł brutto. Inne korzyści: brak okresu próbnego, nagroda roczna, dofinansowanie siłowni lub basenu, paczki świąteczne, badania profilaktyczne, zapomoga bezzwrotna w trudnej sytuacji, bezprocentowe pożyczki mieszkaniowe, zasilenia karty przedpłaconej na zakupy w Biedronce, wyprawki dla noworodków i pierwszaków, dziecięce kolonie i obozy językowe, polisy na życie dla dzieci zmarłych pracowników.
 • Lidl: prywatna opieka medyczna w placówkach, karta Multisport, ubezpieczenie na życie, bony świąteczne, darmowa kawa i herbata,
 • dofinansowanie kursów językowych, urlop regeneracyjny od jednego do trzech miesięcy dla pracowników z co najmniej 5-letnim stażem.
 • Kaufland: pakiety prywatnej opieki zdrowotnej, karty Multisport, bony i paczki świąteczne, ubezpieczenie grupowe na życie na specjalnych warunkach, urlop regeneracyjny od jednego do trzech miesięcy.

Zobacz także Reszty nie trzeba, to koniec drobniaków w UE?

ZAROBKI W BIEDRONCE, LIDLU, KAUFLANDZIE

Sprawdź szczegóły:

PRACA W SIECIACH HANDLOWYCH. SZANSE AWANSU KASJERA

W supermarketach można awansować i zarabiać więcej. Np. w Biedronce od sprzedawcy-kasjera poprzez stanowisko starszego sprzedawcy-kasjera, zastępcy kierownika sklepu do kierownika sklepu, następnie kierownika sprzedaży produktów świeżych lub kierownika operacji i sprzedaży, później starszego menadżera nadzorującego kilkadziesiąt sklepów, dyrektora centrum dystrybucyjnego i dyrektora operacyjnego regionu.

PRACA W SIECIACH HANDLOWYCH. CO ROBI KASJER-SPRZEDAWCA?

 • Dba o ekspozycję towaru i porządek w sklepie.
 • Pobiera z wewnętrznego magazynu, rozwozi i wykłada towar.
 • Obsługuje stanowisko kasowe.
 • Pomaga klientom szukającym asortymentu.
 • Obsługuje piekarenkę.

CO WKURZA KASJERA-SPRZEDAWCĘ?

 • To, że musi pracować na zmiany i w soboty. Zmalała mu tylko liczba niedziel handlowych.
 • Nieraz nie nadąża – każdy z nas widział w Biedronce zabieganą pracownicę przerzucającą towar i kartony, nagle przerywającą te czynności na dźwięk dzwonka wzywającego do kasy, bo rosną kolejki zdenerwowanych klientów.
 • Obecnie doszły obowiązki związane z koronawirusem i świadomość zagrożenia zakażeniem.
 • 80 proc. kasjerów w takich sieciach jak Biedronka, Lidl i Kaufland to kobiety.

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Wideo

Komentarze

Komentowanie zostało tymczasowo wyłączone.

Podaj powód zgłoszenia

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu.
Przejdź na stronę główną Nasze Miasto
Dodaj ogłoszenie