MKTG NaM - pasek na kartach artykułów

Prasówka z całego tygodnia 14.04.2024 w Szczecinku. Zobacz przegląd prasy, by być na bieżąco

Redakcja Naszemiasto.pl
Redakcja Naszemiasto.pl
Wideo
od 16 lat
Przygotowaliśmy dla Ciebie tygodniową prasówkę. Jeśli w mijającym tygodniu byłeś zbyt zajęty, by nadążyć za informacjami ze Szczecinka, zobacz teraz artykuły, które inni czytelnicy czytali najchętniej między 7.04 a 13.04.2024. Sprawdź, czy nie minęło Cię nic ważnego. Czy czytałeś artykuł: „Tak prezentują się wyniki głosowania do rady miasta i na burmistrza w gm. Barwice w wyborach 2024”?

Przegląd tygodnia: Szczecinek, 14.04.2024. 7.04 - 13.04.2024: top 3 artykuły

Oto lista najpopularniejszych w mijającym tygodniu wiadomości. Czy miałaś bądź miałeś okazję przeczytać je wszystkie?

📢 Tak prezentują się wyniki głosowania do rady miasta i na burmistrza w gm. Barwice w wyborach 2024

Wybory samorządowe 2024 zakończyły się. Polacy, którzy zdecydowali się wziąć w nich udział, oddali już swoje głosy, a lokale wyborcze zostały zamknięte. Wciąż czekamy na oficjalne wyniki, które poda Państwowa Komisja Wyborcza. Jak zagłosowali wyborcy i kto obejmie fotel burmistrza gm. Barwice oraz zostanie radnym miasta? Już wkrótce opublikujemy szczegółowe informacje.

📢 Oto wyniki głosowania do rady miasta i na burmistrza w Szczecinku w wyborach samorządowych 2024

W niedzielę Polacy udali się do urn, aby oddać swój głos w wyborach samorządowych 2024. Wszystkie lokale wyborcze zostały już zamknięte, a z poszczególnych placówek spływają wstępne wyniki. Jak wygląda ostateczny rezultat głosowania i kto spośród kandydujących na burmistrza Szczecinka oraz do rady miasta otrzyma najwięcej głosów? Potwierdzimy już niebawem.

📢 Sprawdź wyniki wyborów do rady powiatu szczecineckiego. Jak głosowano w Twoim powiecie?

Państwowa Komisja Wyborcza opublikowała oficjalne wyniki wyborów samorządowych do rady powiatu szczecineckiego. Kto otrzymał mandat do rady powiatu z okręgów 1, 2, 3? Sprawdź, jak głosowali mieszkańcy w twoim regionie. Poznaj wyniki głosowania w wyborach samorządowych.

Spraw prezent sobie albo bliskiej osobie

Materiały promocyjne partnera

Tygodniowa prasówka 14.04.2024: 7.04-13.04.2024 Szczecinek: pozostałe wydarzenia

Poniżej prezentujemy pozostałe artykuły, które przyciągały w mijającym tygodniu uwagę czytelników w Szczecinku. Co było tak istotne, że nie można było od tego oderwać wzroku?

📢 Finał NBA junior Konferencji Zachodniej w Szczecinku. Z udziałem gospodarzy [zdjęcia]

Szczecinek w sobotę (13 kwietnia) podejmował uczestników koszykarskich rozgrywek NBA junior Konferencji Zachodniej. Najlepsi pojadą na finały krajowe do Warszawy.

📢 Kwietniowy weekend w Szczecinku pod znakiem wyborczych pikników. Za tydzień elekcja [zdjęcia]

Słoneczną pogodę w sobotę (13 kwietnia) sztab Daniela Raka, kandydata na burmistrza Szczecinka, wykorzystał, aby zaprosić mieszkańców na piknik przy kiełbasce.

📢 Fajne wydarzenie w Szczecinku, czyli młodzi ludzie tworzą sztukę. Finał projektu [zdjęcia]

"Sztukterapia" i "Możemy" namalować lepsze jutro, czyli dwa projekty w ramach olimpiady "Zwolnieni z teorii" umiliły sobotnie (13 kwietnia) przedpołudnie w Szczecinku.

📢 Kolejny przystanek autobusowy koło Szczecinka remontowany

Po wyremontowaniu przystanków przy DK11 na północ od Szczecinka gmina wiejska zleciła naprawę wiaty autobusowej w Turowie.

📢 Wystawa nostalgicznych zdjęć w szczecineckim muzeum. Zaproszenie na wernisaż

Zdjęcia ze szczecineckiego liceum z lat 70. pokazane zostaną na wystawie prac Kajetana Wlazło w czwartek (18 kwietnia) w szczecineckim Muzeum Regionalnym.

📢 Kandydat na burmistrza Szczecinka w plenerze. Przed wyborczą dogrywką [zdjęcia]

W ostatni weekend przed II turą wyborów burmistrzowskich w Szczecinku postanowili wykorzystać ładną pogodę i zaprosili mieszkańców na pikniki wyborcze.

📢 Zobacz wyniki wyborów 2024 do rady gminy i na wójta w gm. Szczecinek

Wybory samorządowe za nami. PKW przedstawiła oficjalne wyniki. Wiemy, jak głosowali mieszkańcy gm. Szczecinek i jak rozłożyły się głosy. Sprawdź, kto otrzymał mandat radnego gminy z okręgów nr 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15 oraz jak wygląda rezultat głosowania na wójta. Poniżej prezentujemy szczegółowe wyniki.

📢 Oto wyniki wyborów 2024 do rady gminy i na wójta w gm. Grzmiąca

PKW ogłosiła oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2024. Poniżej zobaczysz, jakie rezultaty w głosowaniu uzyskali kandydaci na wójta gm. Grzmiąca oraz kto otrzymał mandat radnego gminy z okręgów nr 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15. Sprawdź, jak głosowali mieszkańcy i kto będzie sprawował władzę w rozpoczynającej się kadencji.

📢 Oto wyniki głosowania do rady miasta i na burmistrza w gm. Borne Sulinowo w wyborach samorządowych 2024

Państwowa Komisja Wyborcza podała oficjalne wyniki niedzielnych wyborów samorządowych. Już wiadomo, kto uzyskał najlepszy wynik. Sprawdź, którzy kandydaci z okręgów nr 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15 otrzymali mandat radnego miasta oraz jak prezentują się wyniki głosowania na burmistrza gm. Borne Sulinowo. Poniżej publikujemy oficjalne rezultaty.

📢 Tak prezentują się wyniki głosowania do rady miasta i na burmistrza w gm. Biały Bór w wyborach 2024

Wiemy, jaki jest rezultat głosowania na burmistrza gm. Biały Bór oraz kto zasiądzie w radzie miasta z okręgów nr 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15. PKW podała oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2024. Poniżej przedstawiamy szczegółowe informacje. Zobacz, ile głosów uzyskali kandydaci z poszczególnych komitetów wyborczych.

📢 Kompletnie pijana wiozła synka. Policja z Białego Boru zatrzymuje matkę

2,5 promila alkoholu miała kobieta z gminy Biały Bór wioząca samochodem swego 4-letniego syna.

📢 Majeczka odeszła. W walce z nowotworem wspierała ją cała Polska

Maja Dąbrowska, 7-latka z Nowego Reska koło Połczyna-Zdroju, zasnęła na wieki. Przez kilka lat trzymaliśmy za nią kciuki w walce z nowotworem.

📢 Kolejna dotacja na halę dla dzieci ze szczecineckich Świątek. Kapitalna wiadomość

Kolejna – tym razem od samorządu wojewódzkiego – dotacja zasili budowę nowej sali sportowej dla Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w szczecineckich Świątkach.

📢 Na kolei w Szczecinku zatrzymał się czas. Dosłownie [zdjęcia]

Dwa tygodnie po zmianie czasu na letni na szczecineckim dworcu kolejowym peronowe zegary wciąż pokazują czas zimowy.

📢 Leśnicy w Szczecinku rozdają sadzonki. Trwa akcja w Nadleśnictwie [zdjęcia]

Od piątkowego (12 kwietnia) poranka we wszystkich nadleśnictwach w kraju – także w Nadleśnictwie Szczecinek – leśnicy będą rozdawać sadzonki drzew w ramach akcji #sadziMY. Do wzięcia jest blisko tysiąc drzewek.

📢 Niska frekwencja w wyborach samorządowych w Szczecinku? To mit

Zewsząd słychać narzekania, że w wyborach samorządowych – także w Szczecinku – była niska frekwencja. Być może zryw wyborczy w niedawnych wyborach parlamentarnych był regułą potwierdzającą wyjątek, bo zainteresowanie elekcją na poziomie lokalnym nigdy nie było za wysokie.

📢 Poważny wypadek na obwodnicy Szczecinka. Straż pożarna ćwiczyła na esce [zdjęcia]

Szczecineccy strażacy na odcinku nowej obwodnicy miasta ćwiczyli scenariusze, gdyby doszło tam do poważnego wypadku.

ZOBACZ KONIECZNIE

Lubisz czytać ale książki są za drogie? Sprawdź kody rabatowe EMPIK oraz promocje i zniżki w innych księgarniach online.

Okazje

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!
Wróć na szczecinek.naszemiasto.pl Nasze Miasto