Szalony mecz MKP Szczecinek w Goleniowie. Niestety, przegrany

Rajmund Wełnic
Na początek bolesna porażka, szczególnie zważywszy na okoliczności
Na początek bolesna porażka, szczególnie zważywszy na okoliczności FB MKP Szczecinek
3:4 przegrał w sobotę (24 lutego) Miejski Klub Piłkarski Szczecinek z Iną Goleniów w pierwszym meczu IV ligi tej wiosny.

Tak naprawdę był to mecz przełożony z jesieni, gdy jedną kolejkę IV ligi trzeba było odwołać przez atak zimy. Przez zimę MKP dokonał 5 transferów i była okazja je sprawdzić w wyjazdowym spotkaniu z Iną Goleniów w sobotę, 24 lutego.

Niestety, nadal szwankuje obrona. MKP przegrał 4:3. Przebieg meczu był szalony. Gospodarze strzelili gola z karnego jeszcze w pierwszej połowie, ale piłkarze ze Szczecinka odpowiedzieli trzema trafieniami - Macieja Sobczyka i dwoma Mateusza Górnego. Wydawało się, że mecz jest pod kontrolą, bo 3:1 utrzymywało się do 76. minuty. Wtedy Ina dostała drugiego karnego. Wykorzystała go i w końcówce strzeliła jeszcze dwa gole.