Trwa dobra passa MKP Szczecinek. Kolejny przeciwnik wraca z bagażem goli [zdjęcia]

Rajmund Wełnic
MKP (niebieskie stroje) w meczu z Leśnikiem Manowo.
MKP (niebieskie stroje) w meczu z Leśnikiem Manowo. Rajmund Wełnic
3:0 wygrał Miejski Klub Piłkarski Szczecinek w meczu IV ligi z Leśnikiem Manowo.

To kolejne zwycięstwo piłkarzy MKP. Wynik w I połowie ustalili Maciej Góra (z rzutu karnego) i Michał Barański i zawodnik gości, który niefortunnie interweniował po rzucie rożnym i główce Macieja Góry.

II połowa nie dostarczyła już emocji. Swoje okazje miały oba zespoły, ale ich nie wykorzystały. Najlepszą miał Konrad Romańczyk z Leśnika, który zmarnował rzut karny w końcówce. Świetnie - także przy dobitce - interweniował bramkarz Patton.

Po tym meczu MKP Szczecinek ma 49 punktów i nadal zajmuje 3. miejsce w IV lidze.