Kandydaci do Rady Powiatu w Szczecinku [WYBORY 2014]

Redakcja
Kandydaci do Rady Powiatu w Szczecinku
Kandydaci do Rady Powiatu w Szczecinku Archiwum Polskapresse
16 listopada odbędą się wybory samorządowe 2014. Kandydaci do Rady Powiatu w Szczecinku. Kandydaci do Rady Powiatu w Szczecinku.

Zobacz: Wybory samorządowe 2014: Zobacz kto może głosować i gdzie to zrobić

16 listopada 2014 roku w Polsce odbędą się wybory samorządowe. Poniżej prezentujemy nazwiska osób, które kandydują do do Rady Powiatu w Szczecinku.

Głosowanie w okręgach wyborczych odbywa się w godzinach 7-21. Każdy, kto na wybory się wybierze musi mieć przy sobie dowód tożsamości. W wyborach może wciąć udział każdy Polak, który najpóźniej w dniu głosowania skończy 18 lat.

Kandydaci do Rady Powiatu w Szczecinku. Przedstawiamy kandydatów do Rady Powiatu w Szczecinku. Sprawdź!

Kandydaci do Rady Powiatu w Szczecinku

Koalicyjny Komitet Wyborczy SLD Lewica Razem Bencych Wojciech Jacek
Koalicyjny Komitet Wyborczy SLD Lewica Razem Bereszyński Bogdan
Koalicyjny Komitet Wyborczy SLD Lewica Razem Bielecka-Małaszczak Irena Konstancja
Koalicyjny Komitet Wyborczy SLD Lewica Razem Brambor Dariusz Józef
Koalicyjny Komitet Wyborczy SLD Lewica Razem Bratkowska Barbara Czesława
Koalicyjny Komitet Wyborczy SLD Lewica Razem Cierpiszewski Leszek
Koalicyjny Komitet Wyborczy SLD Lewica Razem Glanc Rafał
Koalicyjny Komitet Wyborczy SLD Lewica Razem Hajkowicz Tadeusz Ryszard
Koalicyjny Komitet Wyborczy SLD Lewica Razem Hajkowicz Benedykta Elżbieta
Koalicyjny Komitet Wyborczy SLD Lewica Razem Kalisiak Marcin
Koalicyjny Komitet Wyborczy SLD Lewica Razem Kokot Ewa Bożena
Koalicyjny Komitet Wyborczy SLD Lewica Razem Kowalska Jolanta Helena
Koalicyjny Komitet Wyborczy SLD Lewica Razem Król Marian Julian
Koalicyjny Komitet Wyborczy SLD Lewica Razem Krynicki Wojciech Kazimierz
Koalicyjny Komitet Wyborczy SLD Lewica Razem Markiewicz Ireneusz Piotr
Koalicyjny Komitet Wyborczy SLD Lewica Razem Milewski Wojciech Grzegorz
Koalicyjny Komitet Wyborczy SLD Lewica Razem Młyńska Agnieszka Barbara
Koalicyjny Komitet Wyborczy SLD Lewica Razem Otto Katarzyna Anna
Koalicyjny Komitet Wyborczy SLD Lewica Razem Poczobut Grzegorz
Koalicyjny Komitet Wyborczy SLD Lewica Razem Sakowicz Magdalena
Koalicyjny Komitet Wyborczy SLD Lewica Razem Sakrajda Irena
Koalicyjny Komitet Wyborczy SLD Lewica Razem Siegert Henryk Jan
Koalicyjny Komitet Wyborczy SLD Lewica Razem Sołtys Zenon
Koalicyjny Komitet Wyborczy SLD Lewica Razem Stec Andrzej
Koalicyjny Komitet Wyborczy SLD Lewica Razem Szota Marek Romuald
Koalicyjny Komitet Wyborczy SLD Lewica Razem Trzepałka Lidia Małgorzata
Koalicyjny Komitet Wyborczy SLD Lewica Razem Wojcieszek Jerzy Franciszek
Koalicyjny Komitet Wyborczy SLD Lewica Razem Ziętara Danuta
Koalicyjny Komitet Wyborczy SLD Lewica Razem Ziomek Halina Ewa
Komitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP Balon Katarzyna Lucyna
Komitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP Batruch Jan Antoni
Komitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP Białkowski Czesław
Komitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP Ceglarz Beata Olimpia
Komitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP Celer Bogumiła Stanisława
Komitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP Chruściel Tadeusz Jakub
Komitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP Chrzanowska Dorota
Komitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP Ciesielski Mateusz
Komitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP Góra Jarmila
Komitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP Grondys Grzegorz
Komitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP Hardie-Douglas Jakub
Komitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP Karpiński Robert
Komitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP Kaźmierski Maciej Adam
Komitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP Kiedel Szymon Dominik
Komitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP Kłyk Bogumił
Komitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP Kotschy Marek
Komitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP Kowalska Danuta Aniela
Komitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP Kozłowska Grażyna Stanisława
Komitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP Kuśpit Lilia Maria
Komitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP Mista Anna Małgorzata
Komitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP Misztak Piotr Sławomir
Komitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP Nadolska Barbara Jolanta
Komitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP Obłamska Bożena Lucyna
Komitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP Orepuk Jan Antoni
Komitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP Pałgan Andrzej
Komitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP Papierkiewicz Magdalena
Komitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP Pich Urszula
Komitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP Rak Daniel Tomasz
Komitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP Rumiński Rafał Maria
Komitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP Stasik Rafał Jerzy
Komitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP Suchowiejko Elżbieta Irena
Komitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP Szybisty Eugeniusz
Komitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP Tarasewicz Jan Kazimierz
Komitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP Turowska Teresa Sylwestryna
Komitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP Wachowicz-Kram Danuta Maria
Komitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP Wacławski Mirosław Jerzy
Komitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP Zborowski Robert Arkadiusz
Komitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP Żuprański Krzysztof
Komitet Wyborczy Polskie Stronnictwo Ludowe Babiński Janusz
Komitet Wyborczy Polskie Stronnictwo Ludowe Bidulka Adam
Komitet Wyborczy Polskie Stronnictwo Ludowe Bieńkowski Artur Waldemar
Komitet Wyborczy Polskie Stronnictwo Ludowe Byszkin Halina
Komitet Wyborczy Polskie Stronnictwo Ludowe Filosek Wiesław Marek
Komitet Wyborczy Polskie Stronnictwo Ludowe Golinia Klaudia Magdalena
Komitet Wyborczy Polskie Stronnictwo Ludowe Janyga Krystyna
Komitet Wyborczy Polskie Stronnictwo Ludowe Kula Zygmunt
Komitet Wyborczy Polskie Stronnictwo Ludowe Latkowska Anna Irena
Komitet Wyborczy Polskie Stronnictwo Ludowe Maczyszyn Jolanta
Komitet Wyborczy Polskie Stronnictwo Ludowe Nowosielska Ewa Magdalena
Komitet Wyborczy Polskie Stronnictwo Ludowe Podpora Adam Władysław
Komitet Wyborczy Polskie Stronnictwo Ludowe Skoczewska Katarzyna
Komitet Wyborczy Polskie Stronnictwo Ludowe Skoczylas Tomasz Krzysztof
Komitet Wyborczy Polskie Stronnictwo Ludowe Skorupa Janusz
Komitet Wyborczy Polskie Stronnictwo Ludowe Szmurło Paweł Piotr
Komitet Wyborczy Polskie Stronnictwo Ludowe Wałaszczyk Anna
Komitet Wyborczy Porozumienie Samorządowe Powiatu Szczecineckiego Bajer Monika
Komitet Wyborczy Porozumienie Samorządowe Powiatu Szczecineckiego Buzała Irena
Komitet Wyborczy Porozumienie Samorządowe Powiatu Szczecineckiego Dawcewicz Andrzej Jacek
Komitet Wyborczy Porozumienie Samorządowe Powiatu Szczecineckiego Elegańczyk Sławomir Adam
Komitet Wyborczy Porozumienie Samorządowe Powiatu Szczecineckiego Gańska Zofia
Komitet Wyborczy Porozumienie Samorządowe Powiatu Szczecineckiego Grosicka Joanna Edyta
Komitet Wyborczy Porozumienie Samorządowe Powiatu Szczecineckiego Guzik Anna Barbara
Komitet Wyborczy Porozumienie Samorządowe Powiatu Szczecineckiego Jasionas Ryszard Andrzej
Komitet Wyborczy Porozumienie Samorządowe Powiatu Szczecineckiego Kawcewicz Jerzy
Komitet Wyborczy Porozumienie Samorządowe Powiatu Szczecineckiego Kawczyńska Bożena Anna
Komitet Wyborczy Porozumienie Samorządowe Powiatu Szczecineckiego Kieling Mariusz Krzysztof
Komitet Wyborczy Porozumienie Samorządowe Powiatu Szczecineckiego Korpal Danuta Teresa
Komitet Wyborczy Porozumienie Samorządowe Powiatu Szczecineckiego Korytkowska Justyna Magdalena
Komitet Wyborczy Porozumienie Samorządowe Powiatu Szczecineckiego Kosmala Wiesław Marian
Komitet Wyborczy Porozumienie Samorządowe Powiatu Szczecineckiego Kowalewski Mariusz Ryszard
Komitet Wyborczy Porozumienie Samorządowe Powiatu Szczecineckiego Kurzejewski Jacek
Komitet Wyborczy Porozumienie Samorządowe Powiatu Szczecineckiego Kuta Zbigniew
Komitet Wyborczy Porozumienie Samorządowe Powiatu Szczecineckiego Leśniewski Krzysztof Sławomir
Komitet Wyborczy Porozumienie Samorządowe Powiatu Szczecineckiego Lis Krzysztof Wiesław
Komitet Wyborczy Porozumienie Samorządowe Powiatu Szczecineckiego Mackiewicz Joanna Barbara
Komitet Wyborczy Porozumienie Samorządowe Powiatu Szczecineckiego Maksalon Zenon
Komitet Wyborczy Porozumienie Samorządowe Powiatu Szczecineckiego Miara Sławomir Józef
Komitet Wyborczy Porozumienie Samorządowe Powiatu Szczecineckiego Miądlicka-Bernard Alina Irena
Komitet Wyborczy Porozumienie Samorządowe Powiatu Szczecineckiego Miernikowska Halina Maria
Komitet Wyborczy Porozumienie Samorządowe Powiatu Szczecineckiego Mikołajewski Paweł Stanisław
Komitet Wyborczy Porozumienie Samorządowe Powiatu Szczecineckiego Nowacka Marzena Teresa
Komitet Wyborczy Porozumienie Samorządowe Powiatu Szczecineckiego Oleś Katarzyna Tamara
Komitet Wyborczy Porozumienie Samorządowe Powiatu Szczecineckiego Płaszczyńska Stanisława Janina
Komitet Wyborczy Porozumienie Samorządowe Powiatu Szczecineckiego Ponichtera Michał Jan
Komitet Wyborczy Porozumienie Samorządowe Powiatu Szczecineckiego Romaniuk Roman
Komitet Wyborczy Porozumienie Samorządowe Powiatu Szczecineckiego Schulz Maria Jolanta
Komitet Wyborczy Porozumienie Samorządowe Powiatu Szczecineckiego Sienkiewicz Janusz Krzysztof
Komitet Wyborczy Porozumienie Samorządowe Powiatu Szczecineckiego Szczepaniak Arkadiusz
Komitet Wyborczy Porozumienie Samorządowe Powiatu Szczecineckiego Szysz Edward Piotr
Komitet Wyborczy Porozumienie Samorządowe Powiatu Szczecineckiego Wiech Henryk
Komitet Wyborczy Porozumienie Samorządowe Powiatu Szczecineckiego Woźniak Edward Szczepan
Komitet Wyborczy Porozumienie Samorządowe Powiatu Szczecineckiego Zając Krzysztof
Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość Dybowska Zofia Irena
Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość Fraszczyk Mieczysław
Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość Gryga Stanisława
Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość Jakubowski Marek
Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość Kacperek Paweł
Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość Kimel Wanda Józefa
Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość Klimaszewski Piotr Jerzy
Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość Kreis Anna
Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość Kucharska Barbara
Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość Mazur Marek
Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość Mikłasz Ewa
Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość Moskal Andrzej Antoni
Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość Osuch Wojciech
Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość Skowronek Tomasz
Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość Szwałek Wiesława
Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość Werbowski Teodor Marian
Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość Wójtowicz Andrzej
Komitet Wyborczy Wyborców Razem dla Szczecinka Burgieł Piotr
Komitet Wyborczy Wyborców Razem dla Szczecinka Chomicz Piotr
Komitet Wyborczy Wyborców Razem dla Szczecinka Dudź Jerzy
Komitet Wyborczy Wyborców Razem dla Szczecinka Grygo Tadeusz
Komitet Wyborczy Wyborców Razem dla Szczecinka Grzeszczyk Leszek
Komitet Wyborczy Wyborców Razem dla Szczecinka Krogulec Paweł Adam
Komitet Wyborczy Wyborców Razem dla Szczecinka Kurek Łukasz
Komitet Wyborczy Wyborców Razem dla Szczecinka Kwiecień Mateusz
Komitet Wyborczy Wyborców Razem dla Szczecinka Lamczyk-Sobolewska Sylwia Elżbieta
Komitet Wyborczy Wyborców Razem dla Szczecinka Pawelski Leszek
Komitet Wyborczy Wyborców Razem dla Szczecinka Pawlak Anna Kamila
Komitet Wyborczy Wyborców Razem dla Szczecinka Pawłowicz Joanna Zuzanna
Komitet Wyborczy Wyborców Razem dla Szczecinka Radzymińska Marianna
Komitet Wyborczy Wyborców Razem dla Szczecinka Ratajczak Mariusz
Komitet Wyborczy Wyborców Razem dla Szczecinka Rodziewicz Katarzyna
Komitet Wyborczy Wyborców Razem dla Szczecinka Sobczyk Małgorzata Teresa
Komitet Wyborczy Wyborców Razem dla Szczecinka Sochaj Marcin
Komitet Wyborczy Wyborców Razem dla Szczecinka Tyszkiewicz Krzysztof
Komitet Wyborczy Wyborców Razem dla Szczecinka Wieczorek Ewelina Katarzyna
Komitet Wyborczy Wyborców Razem dla Szczecinka Wójcik Tomasz

Wideo

Komentarze

Komentowanie artykułów jest możliwe wyłącznie dla zalogowanych Użytkowników. Cenimy wolność słowa i nieskrępowane dyskusje, ale serdecznie prosimy o przestrzeganie kultury osobistej, dobrych obyczajów i reguł prawa. Wszelkie wpisy, które nie są zgodne ze standardami, proszę zgłaszać do moderacji. Zaloguj się lub załóż konto

Nie hejtuj, pisz kulturalne i zgodne z prawem komentarze! Jeśli widzisz niestosowny wpis - kliknij „zgłoś nadużycie”.

Podaj powód zgłoszenia

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu.
Dodaj ogłoszenie

Wykryliśmy, że nadal blokujesz reklamy...

To dzięki reklamom możemy dostarczyć dla Ciebie wartościowe informacje. Jeśli cenisz naszą pracę, prosimy, odblokuj reklamy na naszej stronie.

Dziękujemy za Twoje wsparcie!

Jasne, chcę odblokować
Przycisk nie działa ?
1.
W prawym górnym rogu przegladarki znajdź i kliknij ikonkę AdBlock. Z otwartego menu wybierz opcję "Wstrzymaj blokowanie na stronach w tej domenie".
krok 1
2.
Pojawi się okienko AdBlock. Przesuń suwak maksymalnie w prawą stronę, a nastepnie kliknij "Wyklucz".
krok 2
3.
Gotowe! Zielona ikonka informuje, że reklamy na stronie zostały odblokowane.
krok 3